bilgi@ibdd.org.tr

0212 327 62 81

Bağımsız Denetçiler İftarımızda Buluştu

İstanbul Bağımsız Denetçiler Derneğinin 19/04/2023 tarihinde Dedeman Otel'de düzenlediği iftar programında Denetçiler Bir Araya geldi.

Keyifli karelerin oluştuğu programa meslektaşların yanında, İstanbul Denetçiler Derneği Yönetim Kurulu, Kamu Gözetim Kurumu Başkanı Dr. Hasan Özçelik, Yalova Defterdarı Yusuf Balcı, İkitelli Grup Uygulama Müdürü Mustafa Şahin, Ak Parti Beşiktaş İlçe Başkanı Yıldırım Turan ve yönetim kurulu üyeleri, Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi Nuri Dönmez, Balıkesir Denetçiler Derneği Başkanı Mustafa Eryaşa ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yalova Denetçiler Derneği Başkanı Şengül Tanır ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Genç Araklı Derneği Kurucu Başkanı Doç.Dr. Yunus Karabela ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İstanbul Bağımsız Denetçiler Derneği Başkanı Ergun Tamur: "İstanbul Bağımsız Denetçiler Derneğimizin geleneksel olarak düzenlediği iftarımıza hoş geldiniz, asrın felaketi olarak nitelendirdiğimiz deprem yaşadık. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yararlılara acil şifalar diliyorum. Ramazanı bitiriyoruz, bayramın bizlere ülkemize ve islam alemine hayırlara vesile olmasını huzur, hoşgörü ve barış getirmesini temenni ediyorum. Burada olmanızdan çok mutluyum. Hepiniz tekrar hoşgeldiniz" dedi.

Ergun Tamur'un konuşmasının ardından Salih Çakır katılımcılara teşekkür ederek: Bağımsız Denetçiler Derneğimizin düzenlediği iftar poramımıza hoş geldiniz. Manevi iklimi yüksek olan Ramazan ayındayız, yaptığımız ibadetleri Allah kabul etsin. Recep Şaban Ramazanı, kadir gecesini bizlere gösteren Rabbim Kurban bayranımı da görmemizi nasip eder inşallah, hepinize hayırlı akşamlar diliyorum" dedi.

Yapılan iftarın ardından çekilen fotoğraflarla progam kapandı.

Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayınız